Паллада борона дискова БДП3200, Ельворті-Червона зірка

  • Фото: Паллада борона дискова  БДП3200, Ельворті-Червона зірка

У продажі Паллада (Pallada) борона дискова БДП3200-причіпна призначена для ресурсозберігаючого передпосівного й основного обробітку ґрунту під зернові, технічні та кормові культури, знищення бур'янів і подрібнення пожнивних залишків після прибирання посівних культур, а також для подрібнення, вирівнювання й ущільнення ґрунту після дискування.
Борона дискова застосовується в грунтово-кліматичних зонах із вологістю ґрунту до 27% і твердістю ґрунту в оброблюваному шарі до 3, Мпа, а також на полях зі значною кількістю пожнивних залишків.
Кожен диск борони встановлений на індивідуальній стійці та має нахил щодо вертикальної осі, а це дозволяє регулювати кут атаки та робочу ширину захоплення диска.
Диск при цьому виконує роль лемеша та відвала, що сприяє кращому обертанню пласта, його кришінню, а також зниженню тягового зусилля трактора.
Кріплення дисків на індивідуальній стійці дозволяє бороні дисковій працювати на землях із великою кількістю рослинних залишків, а також на землях із будь-якою кількістю бур'янів, при цьому виключаються намотування на вісь диска рослинних залишків і забивання міждискового простору.
Шлейф-коток призначений для змішування рослинних решток з ґрунтом, вирівнювання й ущільнення ґрунту після дискування.


← вернуться в Бороны в Днепропетровске

special logo
Цена: 2 гривен
В других валютах
Город: Днепропетровск
Дата: Пятница, 12 Октябрь 2018
Просмотров: 32 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: